Kthehu lart

“Dhuratat” që studentët i lanë Lindita Nikollës në Ministrinë e Arsimit

“Dhuratat” që studentët i lanë Lindita Nikollës në Ministrinë e Arsimit GazetaExpress

Protesta e studentëve tashmë ka hyrë në ditën e nëntë dhe tashmë është zhvendosur përpara kryeministrisë, atje ku janë mbledhur të gjithë të rinjtë.

Por për 8 ditë me rradhë, mijëra të rinj kanë protestuar në ambientet përballë Ministrisë së Arsimit në rrugën e “Durrësit”, atje ku kanë mbetur këto dhurata për ministren Lindita Nikolla.

Për më tepër shikoni fotot:


    Data: 13 Dhjetor 2018 16:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera