Kthehu lart

“Bomba” e radhës në 13:30, PD lajmëron konferencë të JASHTËZAKONSHME

“Bomba” e radhës në 13:30, PD lajmëron konferencë të JASHTËZAKONSHME GazetaExpress

Pas fjalës së Bashës sot në parlament, Partia Demokratike njofton për një tjetër konferencë të jashtëzakonshme.

 “Lajm i fundit: Konferencë e jashtëzakonshme për shtyp në Partinë Demokratike në orën 13.30”, njofton PD.

Ndërkohë që Basha u shpreh se shumë shpejt do të dalin pamje dhe prova të reja.

Nuk dihet nëse këto lidhen me rastin e Agron Xhafës apo Partia Demokratike po zbulon “skupin” e radhës./Gazeta Express

    Data: 17 Maj 2018 11:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera