Kthehu lart

Berisha nxjerr videon, tregon si polici kërkon rryshfet në këmbim të mos heqjes së patentës

Berisha nxjerr videon, tregon si polici kërkon rryshfet në këmbim të mos heqjes së patentës GazetaExpress

Ish kryeministri i vendit Sali Berisha ka bërë publik një rast ë pretenduar si rryshfet në rrjetet e tij sociale. 

Berisha ka publikuar videon denoncuese ku një polic kërkon rryshfet në këmbim të mos heqjes së patentës.

Postimi i plotë i Berishës:

Narkopolicia ne aksion per ryshfete!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
“Pershendetje Doktor Berisha . Kjo eshte policia qe duam e Fatmir Xhafes ku ne kembim te pezullimit te patentes kerkon rryshfete . Kjo video eshte regjistruar tek vendi i quajtur mbikalimi i Bushneshit ne komunen Thumane ku her pas here policia del aty dhe ben kerdine duke vene gjoba e marre rryshfete ne menyre te paligjshme . M.D”

/Gazeta Express/ 

    Data: 21 Korrik 2018 22:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera