Kthehu lart

Aksident në Qafë Thanë, makina kthehet kokë poshtë

Aksident në Qafë Thanë, makina kthehet kokë poshtë GazetaExpress

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Qafë Thanë, ku një makinë është përmbysur në rrugë.

Drejtuesi i makinës ka humbur kontrollin, teksa ishte në zbritje të Qafë Thanës, dhe makina është përmbysur në mes të rrugës.

Nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar, por vetëm materiale. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. 

/GazetaExpress/

    Data: 17 Prill 2018 14:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera