Vrau gruan me 2 plumba, gardisti shkruante në rrjetet sociale: Jeta ka edhe gjëra të çmuara, si familja


12/02/2019

Policia bën me dije se vuri në pranga në kushtet e flagrancës, Alket Arapaj 44-vjeç, ndërsa viktima është Ervilma Seferaj 36-vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit në banesën e tyre në Allias.

Alket Arapaj dhe Ervilma Seferaj ishin prindër të një vajze të mitur.

Ata jetonin në një shtëpi pranë shkollës “Bajram Curri” në Allias.

Në fotot e shpërndara në facebook Arapaj dallohet se është një besimtar mysliman, ndërsa bashkëshortja e tij mban edhe shami në kokë.

Ndër të tjera ai shkruan se: “Jeta ka edhe gjëra të çmuara si familja”./Express

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart