Një tjetër godinë prishet në zonën e Astirit


13/12/2018

 Operacioni për prishjen e kësaj godine me tre kate nisi në orët e para të ditës së sotme dhe është dashur ndërhyrja e mjeteve të rënda për shembjen e banesës.

Godina është boshatirus fillimisht nga orenditë dhe sendet e banorëve dhe më pas është hedhur në tokë./Express

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart