“Një shqetësim kam unë” Rama flet për protestën e opozitës më 16 shkurt


12/02/2019

Teksa po bisedonte me qytetarët e simpatizantët në Lezhë, kryeministri ka thënë se ai personalisht ka vetëm një shqetësim. Një qytetar ka folur në lidhje me të duke i thënë kreut të qeverisë që të mos ketë frikë pasi qeni që leh nuk të ha.

Rama: Mos ki merak fare, unë kam vetëm një shqetësim, jam realisht i shqetësuar për ata që i besojnë akoma këtyre realisht. Prindër, burra, gra, hiqi ata të baskisë, se  do çohet bashkia Lezhë komplet, apo bashkia Shkodër me Voltanën etj. Por realisht ka njerëz që sëkëlldisen dhe shkojnë pas tij./Express

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart