Në kufi me Shqipërinë, greku kapet me 77 kg drogë


12/02/2019

Droga u zbulua brenda një mjeti që udhëtonte në aksin Kozan-Janinë.

Për pasojë një 48-vjeçar grek u vu në pranga.

Brenda automjetit u gjetën dhe sekuestruan 12 pako me 76 kg e 900 gram marijuanë, 1 pistoletë Browning me një kreher me 2 fishekë 22 mm, 2 celularë dhe 250 euro.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart