Gruaja hyn në protestën e studentëve dhe veprimi që bën i mahnit të gjithë të rinjtë


07/12/2018

Mirëpo, duke qenë se ata janë aty prej të paktën 6 orësh, një zonjë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pasi ajo ka vajtur me një çantë dhe u ka shpërndarë studentëve sanduiçë.

Ajo u fut në mes të turmës dhe ky veprim i ka emocionuar mjaft studentët, të cilët pas kësaj janë shprehur se ndihen akoma dhe më të motivuar dhe më të bindur për të vazhduar, kur shohin se kanë dhe një mbështetje të madhe./JOQ

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart