Gjendet një trup i pajetë në Tiranë, policia: Është vetëdjegur me benzinë


07/12/2018

“Ky shtetas dyshohet të jetë vetëdjegur me benzinë”, njofton policia.

Po punohet për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

vijon…

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart