"Dua që arsimi në Shqipëri të shkëlqejë si koka e Blendi Fevziut", ja si reagon moderatori


13/12/2018

Në këto pankarta ato kanë përfshirë edhe personazhe të ndryshëm të njohur duke i bërë mjaft të veçanta këto pankarta. 

Një prej tyre ka përfshirë edhe gazetarin e njohur Blendi Fevziu, i cili e ka ndarë vetë në rrjete sociale: “Dua që arsimi në Shqipëri të shkëlqejë si koka e Blendi Fevziut,”-shkruhet në pankartë. 

Protesta ka shënuar sot ditën e 9 të saj dhe pasi qëndruan tek Kuvendi, studentët protestues u zhvendosën jashtë ambienteve të Kryeministrisë./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart