Arrestimi i 27 trafikantëve, reagon ministri Sandër Lleshaj


12/02/2019

Në një postim në Twitter Lleshaj shkruan se kjo ishte “Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë”.

“Finalizimi i operacionit të përbashkët mes policive të 2 vendeve, një provë tjetër e qartë e vullnetit dhe e kapaciteteve për çmontimin e krimit të organizuar. Operacioni vazhdon…”, ka shkruar më tej ministri i Brendshëm.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart