Kthehu lart

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Mbrojtjes i Kroacisë Kërstiçeviq sot në Maqedoni

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Mbrojtjes i Kroacisë Kërstiçeviq sot në Maqedoni GazetaExpress

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Mbrojtjes i Republikës së Kroacisë, Damir Kërstiçeviq sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë.

Siç informon MM, ministri Kërstiçeviq do të realizojë takim me zëvendëskryetaren dhe 

ministre të Mbrojtjes në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë Radmilla Shekerinska, pas çka do të vijojnë biseda të dy delegacioneve.

    Data: 05 Shkurt 2019 11:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera