Kthehu lart

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni GazetaExpress

Moti në Maqedoni​ pritet të jetë me diell dhe i ngrohë edhe me mundësi për vranësira mesatare.

Gjatë pasdites pritet që të ketë rrebesh shiu me stuhi, posaçërisht në pjesën lindore të vendit. Temperatura minimale do të jetë 19°C kurse ajo maksimale 33°C./Gazeta Express/

    Data: 14 Qershor 2018 09:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera