Kthehu lart

LSDM shprehet pozitiv në propozimin e ri të presidentit Ivanov për guvernatorin e Bankës Popullore

LSDM shprehet pozitiv në propozimin e ri të presidentit Ivanov për guvernatorin e Bankës Popullore GazetaExpress

Grupi parlamentar i LSDM-së sheh pozitivisht në propozimin e ri të presidentit Gjorge Ivanov për guvernatorin e Bankës popullore të Maqedonisë.

“Personalisht mendoj se Anita Angellovska- Bezhoska, eksperte e dëshmuar dhe profesioniste në lëminë e saj e meriton këtë mbështetje. Ne si grup parlamentar dhamë mbështetjen tonë për Angellovskën edhe kur votuam për rizgjedhjen e saj në funksionin e zv/guvernatorit të BPM-së”,ka thënë Tomisllav Tuntev, koordinator i grupit parlamentar të LSDM-së./Express/

    Data: 17 Maj 2018 15:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera