Kthehu lart

Angjushev në samitin e energjetikës në Berlin

Angjushev në samitin e energjetikës në Berlin GazetaExpress

Zëvendëskryeministri i obliguar për Çështje Ekonomike, Koço Angjushev sot dhe nesër në Berlin do të marrë pjesë në Samitin e katërt për tranzicion energjetik dhe dialog për burime ripërtëritëse në sigurinë energjetike që e organizon Qeveria gjermane.

Angjushev do të drejtohet në sesionin e sotëm të pasdites me temë “Kontributi i burimeve ripërtëritëse në sigurinë energjetike”, ndërsa është planifikuar të realizojë edhe takime me ministrat e Energjetikës të cilët marrin pjesë në samit./Gazeta Express/

    Data: 17 Prill 2018 11:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera