Majmunët befasojnë turisten, bëjnë seks në prehrin e saj


17/10/2018

Dy majmunë kanë hipur në prehrin e një femre të re, dhe kanë nisur të kryejnë marrëdhënie seksuale.

E çiftimi i majmunëve dukshëm e ka vënë në siklet turisten.

Një përvojë të tillë në Pyllin e Majmunëve, kjo vizitore zor se e ka pritur. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart