Konjufca akuzon PSD’në se po i shërben partive në pushtet


20/09/2018

Konjufca ka thënë në emisionin “Pressing”, me Leonard Kerqukin, në televizionin T7, se PSD, kryetar i së cilës është Shpend Ahmeti, nuk po i bashkohet VV’së dhe partive tjera opozitare kur ato po e sfidojnë qeverinë e vendit.

Sipas Konjufcës, PSD’ja po i shërben partive që udhëheqin vendin aktualisht.

Ai ka akuzuar PSD’në se më shumë “po kujdeset që të fillojnë seancat e pozitës”. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart