​Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e tij


11/02/2019

Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe prokurori kujdestar, me urdhër të tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart