E dhimbshme: Një fëmijë në Pejë e kalon natën brenda bredhit të qytetit


11/01/2019

Në disa fotografi dhe video të publikuara shihet se si një vogëlush është strehuar brenda strehës së bredhit dekorues të Vitit të Ri që është i vendosur në sheshin e këtij qytetit.

Reshjet e borës nuk janë ndalur që disa ditë në Kosovë duke i dëmtuar më së shumti personat e pastrehë, shkruan GazetaBlic.

Për më shumë shikoni foton dhe videon më poshtë:

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart