Kthehu lart

Këto shenja horoskopi ruajnë miqësi me ish të dashurit!

Këto shenja horoskopi ruajnë miqësi me ish të dashurit! GazetaExpress

Nuk është e thënë me doemos që nëse lidhja juaj përfundon, të përfundojë dhe miqësia mes jush.

Këto janë 4 shenjat e horoskopit që pavarësisht ndarjes, mbajnë akoma kontakte me ish-et e tyre.

-Binjakët
Ata janë komunikuesë shumë të mirë që kërkojnë të shprehen sa më shumë. Dhe nëse do t'ju duhej të shpreheshin me ishin e tyre për ta nuk do të përbënte asnjë problem.
-Gaforrja
Një gaforre e merr shumë seriozisht dashurinë dhe lidhjen qe krijon. Por edhe nëse kjo e fundit përfundon, ajo përsëri i jep shumë rëndësi komunikimit me ish parterin pasi do të jetë në dijeni se si shkon jeta e tij.
-Peshorja
Kjo është shenja që përpiqet që çdo gjë në jetën e saj ta mbajë të balancuar. Kështu që edhe nëse lidhja mbaron kjo nuk do të thotë që ajo nuk di të ndajë miqësinë me dashurinë.
-Shigjetari
Një shigjetar nuk është tipi që kërkon për diçka serioze. Nëse lidhja mbaron për ta, ndjenjat e tyre nuk do të lëndoheshin shumë. Dhe qëndrimi në kontakt me ishin e tyre nuk do të ishte aspak një problem për ta.

    Data: 09 Korrik 2018 18:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera