Kthehu lart

Ia pa hairin kafshimit të mushkonjës, me atë rrugë e shkurtoi edhe penisin

Ia pa hairin kafshimit të mushkonjës, me atë rrugë e shkurtoi edhe penisin GazetaExpress

Një djalë nga Kenia, Horace Owiti Opiyo, është operuar për të zvogëluar penisin e tij gjigant.

Ky mbiemër nuk është epitet, por fakt, sepse po flasim për 90 centimetra gjatësi! Testikujt e 20-vjeçarit ishin 5 kile të rëndë.

Keniani ecte me vështirësi, tallej nga të gjithë dhe kishte edhe prej atyre që i thonin se ishte mallkuar nga djalli. Rritja e penisit atij i ndodhi kur ishte 10 vjeç.

Pas operacionit, ai është çliruar plotësisht:

Mund të vrapoj sërish! Mund të luaj futboll! Më në fund jam i lirë!”

Mjekët thonë se fajin për këtë makth e ka pasur ndonjë mushkonjë, e cila e ka kafshuar djalin në vogëli dhe ka ndikuar që penisi i tij të ketë një rritje anormale.

    Data: 14 Shkurt 2018 09:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera