Kthehu lart

E pabesueshme, bëjnë seks në çatinë e ndërtesës

E pabesueshme, bëjnë seks në çatinë e ndërtesës GazetaExpress

Disa njerëz nuk kanë qejf të provojnë gjëra të reja në seks, por ky çift e ka çuar seksin në një nivel krejt tjetër.

Çifti u kapën në një kamerë duke bërë seks në çatinë e një ndërtese në qytetin Lviv të Ukrainës.

Ata u filmuan nga një kalimtar, i cili nxori celularin e mençur sapo i pa ata dhe e filmoi krejt ngjarjen, transmeton Gazeta Express.

Duke bërë seks, ata rrezikonin të binin poshtë në tokë nga çatia, pasi ishim shumë në skaj të saj.

Personi që i filmoi ata duke bërë seks, mund të dëgjohet në video duke qeshur. Shikojeni videon më poshtë: 

    Data: 13 Qershor 2018 16:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera