Kthehu lart

E fut qenin në lavatriçe, për disa "like" në Instagram

E fut qenin në lavatriçe, për disa "like" në Instagram GazetaExpress

​Mania për të pasur sa më shumë ndjekës dhe “like” në Istagram ka barë këtë grua që të bëj një veprim të tmerrshëm.

Ajo ka futur qenin e saj në larësen e rrobave vetëm për ta filmuar dhe pas videon e ka hedhur ne rrjëtin social që të marrë “like”.

Ky “budallallëk” i argjentinases Tamara Rotman është dënuar nga përdoruesit e rrjeteve sociale duke shpërthyer në komente negative për të.

    Data: 15 Gusht 2018 12:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera