Kthehu lart

Brenda shtëpisë mahnitëse të Babadimrit në Polin e Veriut

Brenda shtëpisë mahnitëse të Babadimrit në Polin e Veriut GazetaExpress

Babadimri e ka vendosur në shitje shtëpinë e tij në Polin e Veriut, e cila mund të jetë e kujtdo këto Krishtlindje për 657,000 dollarë.

Parajsa e Krishtlindjeve është vlerësuar 657,000 dollarë nga Zillow, një kompani amerikane për vlerësimin e patundshmërive dhe shtëpive.

Shtëpia e Babadimrit është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me miliona fëmijë që pritet ta vizitojnë atë këtë vit, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni se si duket brenda shtëpia:


    Data: 05 Dhjetor 2018 14:16
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera