Kthehu lart

"Bingo" në Shkodër, vendos 200 mijë lek skedinë, shifra që kap do ju lerë pa gjumë

"Bingo" në Shkodër, vendos 200 mijë lek skedinë, shifra që kap do ju lerë pa gjumë GazetaExpress

Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe mundësitë e zgjedhjes janë shumë herë më të mëdha se ditët e tjera të javës.

Nëse shumë prej lojtarëve janë djegur sot nga Reali apo ndonjë ekip tjetër, diheni se "bingo" e vërtetë ka rënë në qytetin e Shkodrës dhe djali ka vendosur që skedinën e frikshme ta ndajë me redaksinë tonë.

Plot 10 ndeshje të vendosura në skedinë dhe 200 mijë lek të luajtura. Natyrisht shumë guximtar. Rezultati? Sapo përfunduan ndeshjet, e pa veten fitues të 22 milionë lekëve.

Guxoi dhe fitoi. 


    Data: 13 Janar 2018 22:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera