E fut qenin në lavatriçe, për disa "like" në Instagram


15/08/2018

Ajo ka futur qenin e saj në larësen e rrobave vetëm për ta filmuar dhe pas videon e ka hedhur ne rrjëtin social që të marrë “like”.

Ky “budallallëk” i argjentinases Tamara Rotman është dënuar nga përdoruesit e rrjeteve sociale duke shpërthyer në komente negative për të.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart