Dikur një hangar i shkatërruar avionësh, sot një mrekulli


11/01/2019

Por një prej tyre sot është shndërruar në një shtëpi të mrekullueshme.

Ndodhet në Essex në Angli dhe sot është një shtëpi me standarde ekologjike.

Me pesë dhoma gjumi dhe pamje mahnitëse ka një hapësirë prej 4 mijë metrash katror, me tualete me dritë natyrale përmes dritareve gjigante. Kjo shtëpi shitet për 1.4 milionë paund.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart