Brenda shtëpisë mahnitëse të Babadimrit në Polin e Veriut


05/12/2018

Parajsa e Krishtlindjeve është vlerësuar 657,000 dollarë nga Zillow, një kompani amerikane për vlerësimin e patundshmërive dhe shtëpive.

Shtëpia e Babadimrit është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me miliona fëmijë që pritet ta vizitojnë atë këtë vit, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni se si duket brenda shtëpia:

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart