Kthehu lart

Zbulohet interieri fantastik i Mercedes A-Classit të ri

Zbulohet interieri fantastik i Mercedes A-Classit të ri GazetaExpress

Mercedes është duke premtuar revolucion në dizajnin e interierit të A-Class të ri.

Sipas kësaj kompanie dukja e re në kabinë do të krijojë më shumë hapësirë e do të jetë më praktike nga brenda sesa në modelin paraprak, si dhe ofron komoditet luksoz, transmeton koha.net.

Në vend të instrumenteve tradicionale Mercedes ka vënë dy ekrane nga 10.25 inç, lëkurë nga brenda e shumë tipare të tjera nga fibrat e karbonit, e ofron ulëse të ndryshme por shumë kualitative.

    Data: 24 Nentor 2017 04:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera