Kthehu lart

Pro Evolution Soccer edhe në celular

Pro Evolution Soccer edhe në celular GazetaExpress

Konami ka njoftuar lançimin e Pro Evolution Soccer 2018 edhe për celularë.

Në këtë version të ri do të jetë edhe David Beckham, i cili do të shoqërohet nga legjenda të futbollit si Diego Maradona, Romario, Ian Rush, Steven Gerrard dhe Michael Owen.

Konami ka futur edhe modalitetin e ri “Friend”, që do të lejojë përdoruesit për të sfiduar në kohë reale njerëz nga e gjithë bota.

Aplikacioni PES 2018 nuk është ende i disponueshëm për Shqipëri.

    Data: 11 Nentor 2017 05:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera