Kthehu lart

Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera

Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera GazetaExpress

Ka nisur, ashtu siç është paraparë, në orën 19:00, konferenca e përvitshme e Apple për prezantimin e modeleve të reja të iPhone dhe të produkteve të tjera të reja të kompanisë nga Kalifornia.

Përveçse në ueb-sajtin zyrtar të Apple, konferencën e prezantimit të modeleve të reja iPhone mund ta ndiqni edhe në Twitter

Nëpërmjet një 'cicërime', Apple ka bërë të ditur se do të keni mundësi të ndiqni konferencën e sotme direkt nga rrjeti social.

Në llogarinë zyrtare në Twitter të Apple, do të publikohen imazhe të ngjarjes.

Express do të publikojë më pas edhe disa artikuj rreth të gjitha risive që do të prezantohen sot.

    Data: 12 Shtator 2018 19:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera