Kthehu lart

Apple lëshon në zbritje iPhone X, mund ta bleni për 200 euro më lirë

Apple lëshon në zbritje iPhone X, mund ta bleni për 200 euro më lirë GazetaExpress

Apple ka lëshuar në zbritje modelin iPhone X në dyqanet zyrtare të saj.

Dy versionet që janë në shitje nga Apple, janë iPhone X 64GB që ka çmim 769 dollarë, apo 670 euro dhe versioni i iPhone X me 256GB me çmim 899 dollarë, apo 787 euro, shkruan Indeksonline.

Kjo i bije që tek dy modelet kë zbritje prej 200 eurosh nga çmimet reale.

Modelet kanë dalur në shitje paraprakisht në dyqanet e Apple në Britani të Madhe, ndërsa do të jenë së shpejti në të gjitha pikat zyrtare të shteteve evropiane.

    Data: 05 Shkurt 2019 14:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera