Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera


12/09/2018

Përveçse në ueb-sajtin zyrtar të Apple, konferencën e prezantimit të modeleve të reja iPhone mund ta ndiqni edhe në Twitter

Nëpërmjet një ‘cicërime’, Apple ka bërë të ditur se do të keni mundësi të ndiqni konferencën e sotme direkt nga rrjeti social.

Në llogarinë zyrtare në Twitter të Apple, do të publikohen imazhe të ngjarjes.

Express do të publikojë më pas edhe disa artikuj rreth të gjitha risive që do të prezantohen sot.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart