Kthehu lart

Jennifer Lopez, prezantuese e Oscarit

Jennifer Lopez, prezantuese e Oscarit GazetaExpress

Charlize Theron, Jennifer Lopez dhe Daniel Craig do të jenë prezantues për Oscars që do të mbahet këtë muaj...pasi që 10 yje që ishin në listën e ngushtë

Edicioni i 91-të i Academy Awards, i njohur edhe Oscars, do të mbahet të dielën e 24 shkurtit në Dolby Theater në Los Angeles.

Kurse prezantuesit e parë janë lajmëruar sonte.

30 aktorë ishin konkurrent për të prezantuar natën më të madhe në Hollywood, në mesin e të cilëve ishte edhe Jennifer Lopez, Charlize Theron dhe Daniel Craig, derisa Oscars sivjet nuk do të këtë një prezantues unik, për shkak se Kevin Hart u tërhoq nga prezantimi. /GazetaExpress/ 

    Data: 05 Shkurt 2019 23:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera