Kthehu lart

Zyrtare: Zidane zbulon listën e lojtarëve për El Clasico

Zyrtare: Zidane zbulon listën e lojtarëve për El Clasico GazetaExpress

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e sotme ndaj Barcelonës, e cila luhet nga ora 22:00, në kuadër të Superkupës së Spanjës

Në mesin e 19 të ftuarve nuk është emri i mesfushorit kroat, Luka Modric, i cili është i suspenduar shkaku i kartonit të kuq.

Realit në këtë takim do t’i mungojnë edhe: Jesús Vallejo, Marcos Llorente e Borja Mayoral, përcjell Express.

Ndeshja e kthimit e Superkupës do të luhet të mërkurën në ‘Santiago Bernabeu’ nga ora 23:00. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 11:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera