Kthehu lart

Zyrtare: Trepça ‘89 shkarkon Ramadanin

Zyrtare: Trepça ‘89 shkarkon Ramadanin GazetaExpress

Zekirija Ramadani nuk është më trajneri i Trepçës ‘89, këtë e konfirmoi vet ai pas humbjes 2:1 nga Vllaznia e Pozheranit.

Trajneri i Trepçës ‘89, Zekirija Ramadani, e ka konfirmuar largimin nga skuadra e tij pas humbjes nga Vllaznia e Pozheranit.

“Nuk jam më trajner i Trepçës ’89. Edhe me presidentin komunikova pas ndeshjes dhe ma konfirmoi. Kjo ishte ndeshja e fundit si trajner i 89-shit. Kjo është puna jonë, kur s’ka rezultate, duhet të shkojmë”, deklaroi Ramadani për “Supersport”, përcjellë Gazeta Express.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 19:17
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ibrahimovic me deklaratën e vitit pas rikthimit nga lëndimi

   Ibrahimovic me deklaratën e vitit pas rikthimit nga lëndimi 0

  Të tjera