Kthehu lart

Zyrtare: Neymari debuton për PSG-në (Foto)

Zyrtare: Neymari debuton për PSG-në (Foto) GazetaExpress

Pritjes i vjen fundi, Nyemar debuton për PSG-në ndaj Guingamp që zhvillohet nga ora 21:00.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e xhiros së dytë në Francë mes Guingamp e  Paris Saint Germain që zhvillohet nga ora 21:00.

Në këtë ndeshje, do të debutojë Neymar, transferimi më i shtrenjtë në histori të futbollit (222 milionë euro), braziliani është titullarë, shkruan Gazeta Express.

Guingamp: Pas Pak...

PSG: Areola, Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Kurzawa, Verratti, Thiago Motta, Rabiot, Di Maria, Cavani, Neymar.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 20:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera