Kthehu lart

Zyrtare: FFK zgjedh më të mirin e Superligës për vitin 2017

Zyrtare: FFK zgjedh më të mirin e Superligës për vitin 2017 GazetaExpress

.

Florent Hasani është shpallur lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës.

Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur Florent Hasanin e Trepçës ‘89 dhe Kosovës U21 si lojtarin më të mirë të Superligës së Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Hasani pranoi çmimin nga kreu i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2018 18:23
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera