Kthehu lart

Zhvishet e dashura e futbollistit të famshëm (Foto)

GazetaExpress

Sofija Milo ka treguar më shumë se që duhet

Bukuroshja Sofija Milo, e dashura e ish futbollistit të Romës e Interit, Adem Ljajic, ka treguar më shumë se që duhet në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto gjysmë e zhveshur në “Instagram”, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 19 Maj 2017 21:42
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera