Kthehu lart

Zhvishet e dashura e futbollistit të famshëm (Foto)

Zhvishet e dashura e futbollistit të famshëm (Foto) GazetaExpress

Sofija Milo ka treguar më shumë se që duhet

Bukuroshja Sofija Milo, e dashura e ish futbollistit të Romës e Interit, Adem Ljajic, ka treguar më shumë se që duhet në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto gjysmë e zhveshur në “Instagram”, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 19 Maj 2017 21:42
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Spalletti i lodhur: Mos më vendosni afër Mourinhos

   Spalletti i lodhur: Mos më vendosni afër Mourinhos 0

  Të tjera