Kthehu lart

Zbulohet se çfarë i tha Ronaldo Lewandowskit pas ndeshjes (Foto)

Zbulohet se çfarë i tha Ronaldo Lewandowskit pas ndeshjes (Foto) GazetaExpress

Pas ndeshjes Real Madrid - Bayern Munich në Ligën e Kampionëve Cristiano Ronaldo dhe Robert Lewandowski biseduan shkurt mes vete

Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, i ka bërë thirrje sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski t’i bashkohet atij në Santiago Bernabeu.

E përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se njësoj sikurse Ronaldo, edhe mbrojtësi Sergio Ramos e ka ftuar polakun të nënshkruajë me “Los Blancos”.

Lewandowski tashmë një kohë të gjatë është objektiv i presidentit të Los Blancos, Florentino Perez. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 15:38
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt

   Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt 0

  Të tjera

  • Vazhdojnë problemet për Vettel

   Vazhdojnë problemet për Vettel 0

  • De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves

   De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves 0