Kthehu lart

Xhaka shënon gol të bukur nga gjuajtja e lirë (Video)

Xhaka shënon gol të bukur nga gjuajtja e lirë (Video) GazetaExpress

Xhaka ka shënuar gol të bukur në Zvicër.

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, ka shënuar një gol shumë të bukur në Kupën e Zvicrës ndaj Wettswil-Bonstettenit.

Xhaka i dha epërsinë Baselit duke shënuar në minutën e 39’të, në ndeshjen që u zhvillua në fazën e 1/32 të Kupës së Zvicrës, të cilën Baseli e fitoi 2:0.

Ky është një sinjal i mirë për trajnerin e ri të Shqipërisë, Christian Panucci, që dëshiron ta rikthejë atë në Kombëtare. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 17:02
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera