Kthehu lart

Wilshere befason me skuadrën e re (Foto)

Wilshere befason me skuadrën e re (Foto) GazetaExpress

Jack Wilshere mund t’i bashkohet Newcastles gjatë këtij muaji

Aventura e Jack Wilshere në Arsenal pritet të përfundoj shumë shpejt. Mesfushori anglez u la jashtë skuadrës nga Arsewn Wenger në ndeshjen ndaj Leicester Cityt (4:3).

Sipas tabloidit britanik, The Sun, shkruan se Wilshere kërkohet nga trajneri i Newcastle United, Rafa Benitez, përcjell Express.

Por, përveç Newcastles, interesim për Wilshere ka shfaqur edhe skuadra italiane, Sampdoria. Wilshere në sezonin e kaluar ishte i huazuar te Bournemouth. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 14:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  Të tjera

  • A e votoi Ronaldo Messin?

   A e votoi Ronaldo Messin? 0

  • FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë

   FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë 0