Kthehu lart

Vieri dhe Caracciolo e shijojnë të nxehtin e Floridës

Vieri dhe Caracciolo e shijojnë të nxehtin e Floridës GazetaExpress

Pak javë më parë çifti Vieri-Caracciolo kaloi një momenti të vështirë, pasi bukuroshja e ekranit italian, humbi fëmijën në muajt e parë të shtatzanisë.

Por duket se gjithçka është hedhur pas krahëve, pasi Bobo dhe Costanza duken të lumtur dhe në formë të shkëlqyer në brigjet e Floridas.

I nxehti i Miamit dhe qëndrimi larg mediave mund të sjellë zhvillime të reja, pasi ish-futbollisti dhe ish-velina e “Striscia la Notizia” nuk kanë hequr dorë për krijimin e një familjeje të madhe.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 07 Dhjetor 2017 11:40
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Courtois tregon pse nuk po e vazhdon kontratën me Chelsean

   ​Courtois tregon pse nuk po e vazhdon kontratën me Chelsean 0

  Të tjera