Kthehu lart

Vialli: Ky ekip është favorit që ta fitojë Premierligën

Vialli: Ky ekip është favorit që ta fitojë Premierligën GazetaExpress

Gianluca Vialli, ish sulmuesi i Italisë, ka zbuluar se cila skuadër është favorite për ta fituar Premierligën

Ish sulmuesi i Chleseas dhe Juvetnusit, Gianluca Vialli mendon se Antonio Cone e ka të vështirë ta mbroj titullin e kampionit.

Ish reprezentuesi i Italisë mendon se Manchester City është favorit që ta fitojë titullin në Premierligë.

“Sipas mendimit tim Manchester City është favorit për ta fituar titullin në Premierligë”, ka deklaruar Vialli për Goal.com.

“Por, këtë sezon mund ta shohim Chelsean duke shkuar larg në Ligën e Kampionëve”, ka theksuar ai.

Vialli ka luajtur për Chelsean mes viteve 1996-1999. Kurse, ai edhe e kishte drejtuar skuadrën londineze në mes viteve 1998-2000. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Tetor 2017 10:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera