Kthehu lart

Vdesin mbi 30 tifozë të Man Utd (FOTO)

Vdesin mbi 30 tifozë të Man Utd (FOTO) GazetaExpress

Mbi 30 tifozë të Manchester United kanë vdekur pas një problemi elektrik në ambientin ku ishin duke e shikuar ndeshjen kundër Anderlechtit.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Nigeri, gjatë ballafaqimit mes Manchester United dhe Anderlecht në çerekfinalen e Europa League.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 15:00
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt

   Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt 0

  Të tjera

  • Vazhdojnë problemet për Vettel

   Vazhdojnë problemet për Vettel 0

  • De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves

   De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves 0