Kthehu lart

Unitedi ia ofron De Gean Realit në këmbim të një super lojtari (Foto)

Unitedi ia ofron De Gean Realit në këmbim të një super lojtari (Foto) GazetaExpress

Manchester United është hedhur në sulm për Gareth Bale

Sipas “Talksport”, Manchester United ka provuar ta fusë kartonin e portierit spanjoll, David De Gea, për të arritur tek Gareth Bale, raporton “calciomercato.com”, transmeton Gazeta Express.

Megjithatë, një ofertë e tillë nuk është marrë parasysh nga Real Madridi, që e konsideron Bale shumë më të vlefshëm se De Gea.

Kujtojmë se Real Madridi ka kohë që këmbëngulë për portierin spanjoll, ashtu si “Djajtë e Kuq”, që kanë kërkuar uellsianin që kur ishte pjesë e Tottenhamit.

Andaj, duket se do të jetë një verë e nxehtë për dyja klubet. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 15:51
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt

   Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt 0

  Të tjera

  • Vazhdojnë problemet për Vettel

   Vazhdojnë problemet për Vettel 0

  • De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves

   De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves 0