Kthehu lart

​Tri superskuadrat e Spanjës

​Tri superskuadrat e Spanjës GazetaExpress

Spanja tashmë ka siguruar kualifikimin në Kupën e Botës dhe është një nga favoritet për ta fituar

E përditshmja spanjolle, Marca ka analizuar Kombëtaren spanjolle dhe lojtarët të cilët mund të jenë pjesë e saj në Kupën e Botës.

Punën më të vështirë pritet ta ketë trajneri Julen Lopetegui, i cili ka tre skuadrat të gatshme, por i duhet të përzgjedhë vetëm 23 futbollistë.

Për formacionin e parë tashmë ka vendosur, por problem do të jenë lojtarët rezervistë dhe ata që duhet lënë në shtëpi.

Kështu duket tri skuadrat e Spanjës. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Nentor 2017 17:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera