Kthehu lart

Tottenhami i fortë për Dortmundin (Video)

Tottenhami i fortë për Dortmundin (Video) GazetaExpress

​Tottenhami e ka mposhtur 3:1 Dortmundin.

Tottenhami e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:1 në “Wembley” Borussia Dortmundin.

Son (4’), Harry Kane (15’ dhe 60’) shënuan për vendasit, ndërsa golin e vetëm për mysafirët e shënoi Andriy Yarmolenko në minutën e 11’të.

Mysafirëve iu anulua një gol shumë i dyshimtë për pozicion jashtë loje të cilin e realizoi Pierre-Emerick Aubameyang. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 22:37
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera